Poznan (PL)
Full Time

Agile Coach

Będziesz poszerzać wiedzę w naszej organizacji dotyczącą tego czym jest samozarządzanie i interdyscyplinarność.

Job Responsibilities

Staniesz się częścią wielu innowacji, pomożesz nam zrozumieć jak wdrożyć Scrum w pracy wszystkich zespołów, a następnie jak dbać o ceremonie scrumowe, tak aby były konstruktywne, produktywne oraz adekwatne do potrzeb.

Chcielibyśmy, aby Twoja współpraca z Product Ownerami pomogła w skutecznym i jasnym  określeniu celu produktu oraz zarządzaniu backlogiem. Pokażesz nam jak planować i zarządzać pracą nad produktem. Twoją misją będzie nie tylko podejmowanie działań, ale również szerzenie dobrych praktyk i budowanie świadomości zespołów, by docelowo cała nasza organizacja miała możliwość rozwijać się w duchu agile.

To właśnie Ciebie szukamy, jeśli:

  • Posiadasz 5 lat doświadczenia na stanowiskach Agile Coacha/Scrum Mastera 
  • Masz doświadczenie we wdrażaniu podejścia zwinnego w organizacjach i zespołach deweloperskich, uspójnianiu procesów również w zespołach rozproszonych
  • Posiadasz doskonałe zrozumienie technik Agile ukierunkowanych na ciągłe dostarczanie wysokiej jakości oprogramowania 
  • Możesz wykazać się wysokimi umiejętnościami komunikacyjnymi i szybkim przystosowywaniem się do zmian  
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu warsztatów z Product Ownerami i Project Managerami oraz z osobami na każdym szczeblu organizacji 
  • Posiadasz umiejętności dopasowania działań zespołu do strategii biznesowej i celów organizacji, uwzględniając wizję produktu oraz jego doskonalenie
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

Mile widziane:

  • Certyfikat Professional Scrum Master
  • Znajomość frameworków do skalowania: LesS, SAFe, Nexus, Scrum@Scale
  • Doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi zespołami


Tego możesz od nas oczekiwać:

Nasze zespoły są multifunkcjonalne, dlatego będziesz mieć możliwość współpracy ze wszystkimi obszarami developmentu (Analitycy Biznesowi, IT Project Manager, Testerzy, Backend Deweloperzy, Frontend Deweloperzy). 

Największym atutem jest wszechstronność naszych ekspertów oraz zróżnicowany zakres wiedzy, dzięki temu praca z wykorzystywaniem dobrych praktyk jest u nas codziennością!

Pracujemy w atmosferze otwartości na nowe pomysły, na nowe rozwiązania, usprawnienia i narzędzia, lubimy zdobywać nową wiedzę, dzielić się nowinkami, mamy głowy pełne idei! Cechuje nas zaangażowanie we wszystko co robimy i pozytywnie nastawienie do zmian!

Apply today

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed semper sceleris.

Lorem ipsum dolor sit consectur
Viverra nibh cras pulvinar
Nunc non blandit mas lorem ipsm
Apply now